Christmas Moss

Tento krásný mech pochází z indonéských ostrovů Sunda. Komerčně je také známý jako Christmas moss (vánoční mech), protože svým tvarem připomíná větve jehličnatých stromů.
Dostupnost .
Možnosti doručení
Kód: A058
130 Kč
Christmas Moss
Tento krásný mech pochází z indonéských ostrovů Sunda. Komerčně je také známý jako Christmas moss (vánoční mech), protože svým tvarem připomíná větve jehličnatých stromů. Je nenáročný, velmi snadno se dá kultivovat a tvarovat pravidelným prostříháváním, stejně jako všechny mechy. V. montagnei dobře roste při upevnění na dřevo a kameny. Pak je také mnohem snazší upravovat design tvého akvária, kdykoliv budeš chtít.

Akvarijní mechy in vitro jsou pěstovány v laboratoři za sterilních podmínek. Jsou dodávány v 7 centimetrových uzavřených kelímcích s objemem 100 ml. Tyto mechy jsou absolutně bez řas, plžů a bakterií. Jsou ideální pro chov krevetek, menší akvária, nanoakvária a moderní aquascaping. Před zasazením stačí mechy opláchnout pod tekoucí vodou a smýt z nich vyživovací gel. Následně je můžeš rozdělit na více částí a ty pinzetou zasadit do substrátu.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: