DAJANA Spirulina Wafers 250 ml

kompletní krmivo pro okrasné býložravé ryby na dně akvária ve formě potápivých disků obsahuje spirulinu, řasy, špenát, přírodní karoteny obsahuje široké spektrum přírodních surovin v optimálním vyváženém poměru všech důležitých látek, zejména rostlinných proteinů, minerálů a přírodních vitamínů obsahuje přírodní stimulátor imunitního systému Beta-glucan krmivo vyrobené a vyvinuté v České republice
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: S032
78 Kč
DAJANA Spirulina Wafers 250 ml
Potápivé krmivo pro všechny býložravé ryby na dně akvária. Kompletní krmivo pro okrasné býložravé ryby na dně akvária ve formě potápivých disků. Obsahuje spirulinu, řasy, špenát, přírodní karoteny a široké spektrum přírodních surovin v optimálním vyváženém poměru všech důležitých látek, zejména rostlinných proteinů, minerálů a přírodních vitamínů. Obsahují přírodní stimulátor imunitního systému Beta-glucan.
Složení: ryby a vedlejší produkty z ryb, obiloviny, rostlinné proteinové koncentráty, sušené kvasnice, korýši, zelenina, spirulina, tuky. Obsahuje barviva povolená v EU.
Analytické složky: bílkoviny: 44 %, tuk: 5,5 %, vlhkost: 8 %, vláknina: 2,5 %, popel: 6,5 %.
Přidané doplňkové látky: vitamin A: 24000 U.I./kg, vitamin D3: 4000 U.I./kg, vitamin E: 300 mg/kg, vitamin C: 120 mg/kg.
Krmivo vyvinuté a vyrobené v České republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Typ: Lupínky
Výrobce: Dajana

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: