HIKARI Crab Cuisine 50 g

Kompletní krmivo Vhodné pro: Raky Složení: Garnátová moučka, bílá rybí moučka, sušené pivovarské droždí, pšeničná mouka, sojová moučka, moučka z pšeničných klíčků, karoten, proteáza, mononitrát thiaminu, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, vitamin A, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamin C), vitamin B , biotin, pantothenát vápenatý, cholin chlorid, vitamin D , kyselina listová, bisulfitová sloučenina menadionu (zdroj vitaminu K), inozitol, p-aminobenzoová kyselina, oxid zinečnatý, síran manganatý, chlorid železnatý, síran měďnatý, síran kobaltnatý, hydroxid hlinitý, síran manganatý Analytické složky: Hrubý protein: 31%, Hrubý tuk: 4%, Hrubá vláknina: 3%, Vlhkost: 10%, Surový popel: 11% Doplňkové látky (na kg): Fosfor 0.7%, Vitamin A 19.000 IU/kg, Vitamin D3 2.900 IU/kg, Vitamin E 600 IU/kg, Vitamin C 420 mg/kg, Vápník 0.7 %. Krmný návod: Všechny tvory žijící pod vodou krmíme s ohledem na jejich velikost 1-4 mini kousky 2krát denně. Vyhněte se překrmování, které může být příčinou problémů s kvalitou vody. Krab poustevník nemá pravidelnou stravovací rutinu, často se snaží jíst ve variabilních intervalech v délce od dnů do dvou týdnů. Pro nejlepší výsledky se krmí Hikari Tropical Crab Cuisine na čisté mělčině jednou týdně. Po 24 hodinách odstraňte veškerou nezkrmenou potravu. Krmte množstvím odpovídajícímu do 2 gramů krmiva pro každého kraba poustevníka na krmnou periodu.
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: S051
66 Kč
HIKARI Crab Cuisine 50 g
Tato novinka nabízí hodnotnou a velmi vyváženou stravu speciálně vyvinutou pro všechny druhy korýšů se středně tvrdým krunýřem pro zdravý vývin a dlouhý život. Zvýšený obsah přírodního vápníku pomůže při vývoji vnějšího krunýře, jejich přirozené ochraně před predátory a chorobami. Granulky se při styku s vodou nerozpadají ani nerozpouštějí, ale drží si svůj tvar a uchovávají výživné látky, které by se jinak uvolnily do vody.

Krmivo je snadno stravitelné, omezuje množství odpadu a odstraňuje problém spojený s kvalitou vody. Bohatý obsah stabilizovaného vitamínu C v tomto krmivu podporuje odolnost vůči stresu a jejich imunitu k nakažlivým chorobám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Typ: Granule
Výrobce: Hikari

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: