HIKARI Vibra Bites Baby 37 g

Kompletní krmivo Složení Ryby a jejich deriváty, měkkýši a korýši, droždí, deriváty rostlinného původu, hmyz, extrakt zeleninových koncentrátů, oleje a tuky, cukry, zelenina, minerály Analytické složky Proteiny 49%, Oleje a tuky 9%, Vláknina 4,2%, Popel 11,6% Doplňkové látky (na kg) Vitamín A 15000IU/kg, Vitamín D3 2300IU/kg, Vitamín E970mg/kg, Vitamín C 350mg/kg, Mangan 31mg/kg, Jód 3,1mg/kg, Zinek 63mg/kg, Železo 120mg/kg Krmný návod 2-3 denně množství, které ryby spotřebují během několika minut
Dostupnost Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
Kód: S135
99 Kč
HIKARI Vibra Bites Baby 37 g
Hikari Vibra Bites Baby jsou ideálním denním zdrojem potravy pro menší ryby a mláďata. Tyto jedinečné, pomalu se potápějící tyčinky jsou vytvořeny tak, aby vypadaly a působily jako živé krvavě červené pakomáří larvy – patentky. Tyčinky Hikari Vibra Bites Baby se snadno pohybují ve vodním proudu a podporují přirozené chování ryb při krmení. Vědecky koncipovaná receptura navíc obsahuje přísady zvýrazňující barvu pro vytvoření krásných, okouzlujících barev e kvalitní živiny pro posílení celkové imunity a explozivní růst.

Neuvěřitelný efekt zvýrazňující barvy
Pečlivě vybrané ingredience zvýrazňující barvu a vědecky koncipovaná směs živin pomáhají rychle získat zářivé barvy vašich ryb!

Tyčinka jako červ
Unikátní tyčinka, která se snadno pohybuje s proudem vody, přitom se pomalu a náhodně pohybuje vodním sloupcem působí jako živá potrava.

Zcela bezpečná alternativa živé potravy
Krmivo HIKARI® TROPICAL VIBRA BITES® BABY bylo vyvinuto tak, aby mělo tvar a vzhled živé patentky, něco, co většina menších tropických ryb miluje. Jedinečně vyvážené složení nabízí bezpečnou výživu, kterou živí červi prostě nejsou, vzhledem k rizikům kontaminace ryb řadou parazitů, bakterií nebo virů.

Jedinečné ingredience nabízejí vynikající chuť
Díky přítomnosti moučných červů a dalších pečlivě vybraných a chutných ingrediencí, je tato specialita lahodnou nabídkou pro většinu menších tropických ryb, které čas od času okamžitě zaútočí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Typ: Granule
Výrobce: Hikari

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: