Basic PH 100 ml

prostředek k přípravě akvarijní vody pro zvýšení hodnoty pH ve Vašem akváriu vytváří tvrdší až tvrdou, zásaditou vodu
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: UP36
53 Kč
Basic PH 100 ml
Dávkování

5 ml na 25 l akvarijní vody.

Aplikace

Upravenou hodnotu pH měříme až po 2 hod. (po první aplikaci) kdy se přípravek dostatečně promíchá s vodou a pH se ustálí. Podle potřeby můžeme zvýšit dávku až dosáhneme žádané hodnoty.

.

Podrobný návod k použití

Přípravek ke zvýšení hodnoty pH ve Vašem akváriu. Je určen akvaristům a pěstitelům akvarijních ryb, vyžadujících k životu i tření tvrdší až tvrdou, zásaditou vodu s poměrně velkou vodivostí. Takovéto prostředí vyžaduje většina afrických cichlid z jezera Malawi a Tanganika a většina ryb živorodých.

Protože požadované hodnoty těchto biotopů dosahují více či méně jen vody studniční, ve většině akvárií tohoto typu musíme vodu upravovat. Přitvrdit a zvýšit pH. Pro tyto kroky Vám nabízíme přípravky KH+ a pH BASIC. Předávkujeme-li v akváriu pH BASIC, nikdy nesnižujeme docílenou hodnotu přípravkem pH ACID, ale okamžitou výměnou akvarijní vody za vodu vodovodní až po Vámi požadované hodnoty pH.

Při práci s přípravkem dodržujeme základní hygienická pravidla. Uchovávat na chladném, tmavém místě a vždy mimo dosah dětí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: