DAJANA Basic Tropical Flakes 100 ml

kompletní vločkové krmivo pro všechny druhy akvarijních ryb složené ze 7 druhů speciálních vloček receptura nové generace složená z prvotřídních proteinů získaných z hmyzu, vybraných mořských živočichů a zooplanktonu – receptura doplněná o soubor pomalu rostoucích mořských a sladkovodních řas
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: S001
44 Kč
DAJANA Basic Tropical Flakes 100 ml
Krmím přírodou! Receptura nové generace složená z prvotřídních proteinů získaných z hmyzu, vybraných mořských živočichů a zooplanktonu doplněná o soubor pomalu rostoucích mořských a sladkovodních řas, které jsou bohaté na prospěšné minerály a látky důležité pro zdravý chod tělesných orgánů. Spolu s dalšími složkami nové receptury tato vyvážená směs zajišťuje regeneraci organismu, silnou imunitu a krásné vybarvení Vašich rybek. Složené sacharidy obsažené v rostlinných složkách krmiva dodávají organismu dostatek potřebné energie, která se uvolňuje postupně mezi jednotlivými krmnými dávkami. Díky vysokému procentu stravitelnosti proteinů krmivo výrazně snižuje biologické zatížení v akváriu.


Složení: rybí moučka, obiloviny, pivovarské kvasnice, korýši (krill a krevety), luštěniny, mořské a sladkovodní řasy (spirulina, nori, kelp), hmyzí protein, lososový olej, kukuřice, karob, minerály, česnek, paprika.


Analytické složky: proteiny 47 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubé oleje a tuky 7 %, hrubý popel 7 %, vlhkost 8 %.


Přidané doplňkové látky: vitamin A 25000 U.I./kg, vitamin D3 1500 U.I./kg, vitamin E 100 mg/kg, vitamin C 450 mg/kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Typ: Vločky - flakes
Výrobce: Dajana

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: