DAJANA MicroTropical Pellets 250 ml

kompletní potápěcí krmivo vhodné pro ryby o velikosti 1–2 cm pro denní krmení neonek a všech druhů drobných tetrovitých rybek obsahuje vysoký podíl bílkovin, vitamínů a minerálů pelety obsahují bohaté množství přírodního zdroje astaxantinu krmivo vyrobené a vyvinuté v České republice velikost pelet: 0,5 mm objem 250 ml
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: S040
108 Kč
DAJANA MicroTropical Pellets 250 ml
Kompletní potápěcí krmivo vhodné pro ryby o velikosti 1–2 cm. Pamatujete si náš produkt Neon Micro granule? Jsme tu s novinkou, kterou určitě oceníte. Protože chceme jen to nejlepší pro domácí zvířata, udělali jsme inovaci tohoto krmiva. A nejde jen o změnu designu a názvu na Micro Tropical Pellets, ale hlavní změnou je složení a vzhled tohoto krmiva. Pelety obsahují bohaté množství přírodního zdroje astaxantinu, což je skvělé barvivo a antioxidant. Černé pelety obsahují aktivní rostlinné uhlí, které příznivě ovlivňuje trávení, čímž zlepšuje kvalitu vody v akváriích.
Složení: sleďová moučka, rybí hydrolyzát, pšenice, hrách, pivovarské kvasnice, krill, krevetový hydrolyzát, lososový olej, spirulina, aktivní uhlí, rostlinný astaxantin.
Analytické složky: hrubý protein 50 %, hrubá vláknina 2 %, hrubé tuky a oleje 9 %, hrubý popel 7 %, vlhkost 8 %.
Doplňkové látky: vitamin A 22000 IU/kg, vitamin C 1300 mg/kg, vitamin D3 370 IU/kg, vitamin E 90 mg/kg.
Krmivo vyvinuté a vyrobené v České republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Typ: Granule
Výrobce: Dajana

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: