DAJANA Spirulina Wafers 1 kg

kompletní krmivo pro okrasné býložravé ryby na dně akvária ve formě potápivých disků obsahuje spirulinu, řasy, špenát, přírodní karoteny obsahuje široké spektrum přírodních surovin v optimálním vyváženém poměru všech důležitých látek, zejména rostlinných proteinů, minerálů a přírodních vitamínů obsahuje přírodní stimulátor imunitního systému Beta-glucan krmivo vyrobené a vyvinuté v České republice
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: S034
361 Kč
DAJANA Spirulina Wafers 1 kg
Potápivé krmivo pro všechny býložravé ryby na dně akvária. Kompletní krmivo pro okrasné býložravé ryby na dně akvária ve formě potápivých disků. Obsahuje spirulinu, řasy, špenát, přírodní karoteny a široké spektrum přírodních surovin v optimálním vyváženém poměru všech důležitých látek, zejména rostlinných proteinů, minerálů a přírodních vitamínů. Obsahují přírodní stimulátor imunitního systému Beta-glucan.
Složení: ryby a vedlejší produkty z ryb, obiloviny, rostlinné proteinové koncentráty, sušené kvasnice, korýši, zelenina, spirulina, tuky. Obsahuje barviva povolená v EU.
Analytické složky: bílkoviny: 44 %, tuk: 5,5 %, vlhkost: 8 %, vláknina: 2,5 %, popel: 6,5 %.
Přidané doplňkové látky: vitamin A: 24000 U.I./kg, vitamin D3: 4000 U.I./kg, vitamin E: 300 mg/kg, vitamin C: 120 mg/kg.
Krmivo vyvinuté a vyrobené v České republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Typ: Lupínky
Výrobce: Dajana

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: