DAJANA Wafer Discs Mix 250 ml

kompletní potápivé krmivo pro všechny ryby a korýše na dně sladkovodního i mořského akvária obsahuje tři druhy speciálních disků s astaxanthinem, řasami a s přírodními karotény obsahuje přírodní stimulátor imunitního systému Beta-glucan krmivo vyrobené a vyvinuté v České republice
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: S028
78 Kč
DAJANA Wafer Discs Mix 250 ml
Potápivé krmivo pro všechny ryby a korýše na dně akvária s vybarvujícím účinkem. Kompletní krmivo pro všechny okrasné ryby a korýše žijící na dně sladkovodního i mořského akvária ve formě potápivých disků. Tři druhy speciálních disků obsahují astaxanthin, řasy, přírodní karoteny a široké spektrum kvalitních přírodních surovin v optimálním vyváženém poměru všech důležitých látek, zejména rostlinných a živočišných proteinů,minerálů a přírodních vitamínů. Obsahují přírodní stimulátor imunitního systému Beta-glucan.
Složení: ryby a vedlejší produkty z ryb, obiloviny, rostlinné proteinové koncentráty, sušené kvasnice, korýši, zelenina, spirulina, řasy, tuky. Obsahuje barviva povolená v EU.
Analytické složky: bílkoviny: 44 %, tuk: 5,5 %. vlhkost: 8 %, vláknina: 2,5 %, popel: 6,5 %.
Přidané doplňkové látky: vitamin A: 24000 U.I./kg, vitamin D3: 4000 U.I./kg, vitamin E: 300 mg/kg, vitamin C: 120 mg/kg.
Krmivo vyvinuté a vyrobené v České republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Typ: Lupínky
Výrobce: Dajana

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: