HIKARI Blood-red Parrot Plus Mini 600 g

Šest vynikajících zvýrazňovačů barev, pálivé papričky, kvasnice phaffia, krill, astaxanthin, canthaxanthin, lutein zajistí vynikající vylepšení barev jako nikdy předtím.
Dostupnost Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
Kód: S079
591 Kč
HIKARI Blood-red Parrot Plus Mini 600 g
Obsahuje nejvyšší obsah karotenoidů, který je dnes k dispozici. Předkládá vynikající vylepšení barev a zároveň pomáhá vašim „červeným papouškům“ zachovat svou přirozenou krásu po celý rok. Může také pomoci obnovit správné živé zbarvení u nesprávně krmených vybledlých jedinců.
Nabízí super nabitou směs živin plus užitečné živé mikroorganismy, které podporují rychlý růst bez tvorby a ukládání tuků. Vytváří se tvarově dokonalá forma všech jedinců!
Obsahuje stabilizovaný vitamin C, který podporuje ochablý imunitní systém a umožňuje Vašim mazlíčkům dosáhnout pevné zdraví a dlouhý život.
Vynikající denní potrava pro Vaše „červené papoušky“ a jiné cichlidy, které poznají vynikající chuť a texturu krmiva. Krmivo budou s nadšením přijímat.
Důvěřuj originálnímu složení od prvotního a nejlepšího dodavatele prémiových peletových krmiv pro cichlidy i dalších druhů krmiv na základě našich více než 130 let zkušeností.Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Typ: Granule
Výrobce: Hikari

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: