HIKARI Mini Algae Wafers 22 g

Granulované krmivo, Pelety Druh krmiva Základní krmivo Složení Rybí moučka, pšeničná mouka, pšeničná klíčková moučka, kasava škrob, sušený pekárenský produkt, sušená mořská řasa, dehydrovaná vojtěška, sušené pivovarské droždí, sójová moučka, rybí olej, krillská moučka, spirulina, česnek, DL-methionin , chlorella, astaxantin, cholinchlorid, doplněk vitamínu E, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), inositol, d-kalcium pantothenát, riboflavin, doplněk vitamínu A, thiaminmononitrát, pyridoxin hydrochlorid, niacin, kyselina listová, vitamin doplněk D3, biotin, hydrogenfosforečnan sodný, síran železnatý, síran hořečnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, jodičnan vápenatý. Analytické složky:: Hrubý protein: 33%, Hrubý tuk: 4.0%, Hrubá vláknina: 3.0%, Vlhkost: 10%, Surový popel: 17%. Doplňkové látky (na kg). Fosfor 0.8%, Vitamin A 8,700 IU/kg, Vitamin D3 1,300 IU/kg, Vitamin E 1,700 IU/kg, Vitamin C 190 mg/kg. Krmný návod: Dávejte rybám takové množství krmiva, které jsou schopny úplně zkonzumovat během hodiny. Dbejte na to, aby se ryby nepřekrmovaly. Po skončené době krmení odstraňte nespotřebovanou potravu. Vyvinuto, vyrobeno a zabaleno v našich zařízeních, abychom si mohli být jisti, že vždy získáte kvalitu, kterou očekáváte!
Dostupnost Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
Kód: S064
61 Kč
HIKARI Mini Algae Wafers 22 g
Prvotřídní a nejlepší krmivo pro ryby typu Plecostomus, Ancistrus a jiné druhy, živící se řasami.

Jedná se o preparát s vysokým obsahem rostlinných látek, které preferují ryby Plecostomus a ostatní živící se řasami. Krmivo je bohaté na živiny a stabilizovaný vitamín C, čímž se podporuje odolnost proti stresu a imunitu vůči nemocem infekčního původu. S pomocí pokrokové výrobní technologie bylo vyvinuto krmivo jedinečného diskového tvaru pelet. Pelety velmi pozvolna a neochotně ve vodě měknou a umožňují tak rybám přijímat potravu postupně a podle potřeby. Navíc krmivo nikdy nekalí vodu a představuje snadný a výhodný způsob krmení ryb všech velikostí, živících se u dna.

Firma Kamihata Fish Industries, výrobce krmiv Hikari se již jedenáct desetiletí zabývá chovem okrasných ryb a nabízí nejkvalitnější a nejvybranější krmiva, která jsou v současné době špičkou na světovém trhu. Dosažení takového postavení je podloženo mnoha průzkumnými expedicemi a studiem výživy ryb v jejich biotopní oblasti. Získané poznatky jsou zkoumány týmem vědců z vývojích laboratoří Hikari. Firma se opírá o přímé zkušenosti se šlechtěním a chovem ryb,

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Typ: Tablety
Výrobce: Hikari

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: