Tropical axolotl

speciální krmivo s vysokým obsahem bílkovin krmivo v podobě potápějících se tyčinek pro axolotly mexické, žebrovníky Waltlovy, drápatky vodní a další vodní obojživelníky obohacení krmiva přírodním beta glukanem objem 250 ml
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: S177
102 Kč
Tropical axolotl
Tropical, Axolotl Sticks, 250 ml. Speciální krmivo s vysokým obsahem bílkovin v podobě potápějících se tyčinek pro axolotly mexické, žebrovníky Waltlovy, drápatky vodní a další vodní obojživelníky, které přijímají živočišnou stravu. Bohatý obsah složek živočišného původu, včetně ryb, měkkýšů a korýšů, je zdrojem vysoce kvalitních a snadno přijímaných bílkovin. Vhodně vyvážené složení vitamínů a mikročástic způsobuje, že pravidelné krmení obojživelníků krmivem AXOLOTL STICKS zajistí jejich správný růst a vývoj, a přídavek astaxanthinu a výtažku z papriky zintenzivní barvy zvířat. Obohacení krmiva přírodním beta glukanem, stimulujícím činnost imunitního systému, posiluje obranyschopnost obojživelníků a podporuje regenerační procesy probíhající po případném pokousání spolubydlícími z akvária.


Složení: ryby a výrobky z ryb, maso a živočišné produkty, vedlejší produkty rostlinného původu (v tom výtažku z červené papriky 4 400 mg/kg), měkkýši a korýši, bílkovinné extrakty rostlinného původu, obiloviny, oleje a tuky, kvasnice (v tom Beta-1,3/1,6-Glukan 1 000 mg/kg), minerální látky.


Doplňkové látky: Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 21 000 m.j./kg, vit. D3 1 260 m.j./kg, vit. E 80 mg/kg, vit. C 300 mg/kg.


Stopové prvky: E1 Železo 21,6 mg/kg, E6 Zinek 6,0 mg/kg, E5 Mangan 4,5 mg/kg, E4 Měď 1,0 mg/kg, E2 Jód 0,13 mg/kg, E3 Kobalt 0,01 mg/kg, E8 Selen 0,01 mg/kg.


Barviva: astaxantin 60 mg/kg. Antioxidanty.


Analytické složky: hrubý protein 46,0 %, hrubé oleje a tuky 6,5 %, hrubá vláknina 2,3 %, vlhkost 10,0 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: