Clear aqua 250 ml

prostředek pro čistou vodu působí bakteriostaticky, oxidačně a váže stopy kovů doporučujeme použít po uplynutí účinků přípravků Start+ a Biofiltr
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: UP23
91 Kč
Clear aqua 250 ml
Podrobný návod k použití

Prostředek k dosažení průzračně čisté vody ve Vašem akváriu. Působí bakteriostaticky, oxidačně a váže stopy kovů. Doporučujeme použít po uplynutí účinků přípravků Start+ a Biofiltr, které nám napomáhají rozvinout biologickou rovnováhu v našem akváriu. Clear Aqua můžeme použít pro jakési konečné doladění akvarijní vody. Nepočítáme v to biotopy se snahou přiblížit se vodám deštných pralesů, neboť tyto bývají zabarveny lesními výluhy dohněda. V tomto případě doporučujeme dávkovat Clear Aqua + Amazon současně (viz. Amazon). Jelikož se vody amazonského typu vyznačují měkkou a kyselou vodou s relativně malou vodivostí, dosahujeme touto kombinací krásně, dohněda opalizující akvarijní vody, navíc velmi stabilní proti tvorbě nálevníků, či rozvoji řas nebo bakterií.

Profesionálními akvaristy bývá Clear Aqua často používán jako „druhý krok“ po odstranění chloru přípravkem Chlor Stop při rychlých a razantních výměnách celého objemu vod v rozplavávacích či odchovných nádržích, které bývají často přerybněny, bez písku a rostlin, vybaveny pouze dokonalou technikou.

Clear Aqua je rybám a akvarijním rostlinám naprosto neškodný. Doporučujeme dávkovat dle návodu na etiketě, skladovat na tmavém a chladném místě a hlavně mimo dosah dětí! Při práci s přípravkem dodržujte základní hygienická pravidla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: