HIKARI Micro Pellets 45 g

Granulované krmivo Druh krmiva: Kompletní krmivo Vhodné pro: Guppy (Živorodka duhová), Mladé ryby Složení: Moučka z pšeničných klíčků, pšeničná mouka, bílá rybí moučka, krevetová moučka, rýžová moučka, spirulina, beta-karoten, niacinamid, pantothenan vápenatý, sojová moučka, sušená vojtěšková moučka, sušené pivovarské kvasnice, vitamin A, B1, D3, E, K3, B12, C, biotin, kyselina listová, inositol, cholinchlorid, uhličitan hořečnatý, síran manganatý tetrahydrát, jodičnan vápenatý hexahydrát, síran zinečnatý heptahydrát, síran kobalnatý heptahydrát. Analytické složky: Proteiny 46%, oleje a tuky 9%, vláknina 5,8%, popel 15,2% Doplňkové látky (na kg): Vitamin A 16000IU/kg, Vitamin D3 2400IU/kg, Vitamin E 960mg/kg, Vitamin C (stabilizovaný) 360mg/kg, Mangan 32mg/kg, Jod 3,2mg/kg, Zinek 65mg/kg, Železo 130mg/kg, s barvivy schválenými EU Krmný návod: Vyvinuto pomocí biotechnologických metod speciálně pro drobné tropické rybky, jako tetry, parmičky atd. Nekalí vodu. Mikrogranule tří typů napomáhají brilantnímu zbarvení rybek. Krmte 2x až 3x denně takové množství krmiva, které rybky spotřebují během několika minut.
Dostupnost Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
Kód: S046
132 Kč
HIKARI Micro Pellets 45 g
Hikari Micro Pellets je pestrobarevné krmivo ve formě malých pelet určené pro tetry, parmičky a další tropické ryby s malým ústním otvorem.

krmivo se vyrábí s použitím nejmodernějších biotechnologických procesů a dodává tropickým rybám celoročně zářivé zbarvení

krmivo je složeno ze tří druhů pelet: červené granulky jsou výhradně živočišného původu a obsahují aminokyseliny; zelené granulky jsou rostlinného původu s vysokým obsahem dietní vlákniny, která podporuje celkové zdraví ryb; žluté granulky obsahují vitaminy a minerály, které aktivují imunitní systém a snižují riziko výskytu onemocnění

plovoucí a pomalu klesající krmivo je určeno pro všechny druhy ryb živících se těsně pod hladinou nebo ve střední části akvária, navíc krmivo nekalí vodu

každá miniaturní granulka je pokryta tenkou mikrovrstvou, která chrání výživné složky uvnitř

Výrobce krmiv Hikari, se již jedenáct desetiletí zabývá chovem okrasných ryb a nabízí nejkvalitnější a nejvybranější krmiva, která jsou v současné době špičkou na světovém trhu. Dosažení takového postavení je podloženo mnoha průzkumnými expedicemi a studiemi o výživě ryb v jejich biotopní oblasti. Značku Hikari vyzvala NASA k vývoji speciálního krmiva určeného pro experimenty s rybami chovanými v raketoplánu na oběžné dráze Země.

Složení: ryby a jejich deriváty, měkkýši a korýši, zelenina, obilniny, droždí, deriváty rostlinného původu, oleje a tuky, cukry, řasy, minerály.

Analýza: proteiny 46 %, tuky 9 %, vláknina 5,8 %, popel 15,2 %, fosfor 1,3 %.

Přísady: vitamin A 16 000 MJ/kg, vitamin D3 3 000 MJ/kg, vitamin E 750 mg/kg, vitamin C (stabilizovaný) 270 mg/kg, 0,43 mg/kg, 100 mg/kg, 2,7 mg/kg, 10 mg/kg, 100 mg/kg.

Návod ke krmení: Podávejte 2x - 3x denně v množství, které ryby spotřebují během několika minut.

Balení: 45 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Typ: Granule
Výrobce: Hikari

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: